A VÁRÓCZI Üzletberendezés (www.varoczi.eu) a 20-2000 m2 alapterületű non-food üzletek specialistája. 25 éves cégünk üzlettéri bútorokat gyártó és forgalmazó dinamikusan fejlődő vállalkozás. Fiatalokból álló szuper csapatunkba keressük újabb

PROJEKT MENEDZSER (FA- ÉS BÚTORIPAR)

kollégánkat.

Feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása, szakmai tanácsadás a cég bemutatótermében;
  • Helyszíni felmérés elsősorban Budapesten, esetenként vidéken;
  • Árajánlat és látványterv elkészítése és átbeszélése a megrendelővel;
  • Gyártási dokumentáció és megrendelés elkészítése (kézi/gépi rajzok, anyagrendelések a gyártó asztalos üzem és az alvállalkozók felé);
  • A projektek nyomon követése, határidők ellenőrzése;
  • Kiszállítás, helyszíni szerelés és ezen tevékenység megszervezése, irányítása;
  • Teljes projektmenedzsment az ajánlattól az átadásig.

Feltételek:

  • bútorasztalos szakma és technológiák magas fokú ismerete
  • önálló és csapatban dolgozni tudás képessége;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • büntetlen előélet;
  • biztos számítógépes ismeretek (levelezés, böngészés, szövegszerkesztés, Excel, rajzolóprogramok).

Előny:

  • Faipari mérnök diploma, vagy faipari technikus végzettség;
  • belsőépítészetben, üzletberendezésben szerzett munkatapasztalat;
  • Autocad és/vagy Google Sketchup tervező programban szerzett gyakorlat;
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás.

Mindenképpen nálunk a helye és azonnal küldje el az önéletrajzát, ha:

  • szeretne szakmailag fejlődni,
  • ismeri az egyedi, kis sorozatú bútorgyártás minden csínját-bínját;
  • érti és el is tudja készíteni az asztalosipari műszaki rajzokat, gyártási dokumentációkat;
  • szeret emberekkel dolgozni;
  • mindenkivel megtalálja a megfelelő hangot;
  • szeret tanulni, új dolgokat kipróbálni;
  • tud keményen dolgozni.

NE jelentkezzen hozzánk, ha:

  • ha egy olyan helyet keres, ahol csak úgy jól elvan az ember;
  • nem szokta tudni tartani a vállalt határidőket;
  • idegesítik a problémás ügyfelek (nálunk is előfordulnak :-).
  • Munkakezdés: akár azonnal!
  • Fizetés: Kiemelt bérezés

Béren kívüli juttatások:

  • korlátlan ingyen kávé, tea, ásványvíz;
  • mindig pontos fizetés;
  • biztos munkahelyi háttér;
  • átlagon felüli munkakörülmények és környezet;
  • jó hangulat, negyedévente céges vacsora és csapatépítő programok.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Faipari mérnök
  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1201 Vágóhíd utca 55.