Földi Kft.
Munkatársat keresünk

Projekt menedzser

pozícióba.
A  Földi Kft. 1996 óta a vendéglátóiparban tevékenykedik, mint piacvezető, családi vállalkozás. Fő profilunk üzemi konyhák, éttermek, szállodák, cukrászdák konyháinak vendégtereinek megtervezése teljeskörű berendezése. Kizárólag prémium, külföldi gyártók vendéglátóipari gépeit és eszközeit értékesítjük. Termékpalettánkat sajátgyártású rozsdamentes egyedi termékek egészítik ki.

Főbb feladatok, munkák:

A Kft. projektjeinek kezelése, ügyintézése, árajánlatok készítése.
Műszaki rajzdokumentációk (engedélyezési, kiviteli tervek) készítése /AutoCAD/
Helyszíni bejárásokon való részvétel
Szakmai kiállítások szervezése, azokon való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

Legalább középfokú műszaki végzettség
Átfogó AutoCAD ismeret és gyakorlat (2D-ben)
Irodai MS Office alkalmazások ismerete (Excel, Word, PPT)
Önálló, precíz munkavégzés
Jó kommunikációs képesség, csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Vendéglátóipari termékek/berendezések ismerete

Amit kínálunk:

Biztos, hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8800 Nagykanizsa