16 éve műszaki tanácsadással, lebonyolítással, költségtanácsadással, műszaki ellenőrzéssel foglalkozunk a magyar és közép-európai ingatlanpiacon. Most kivitelezési, lebonyolítói vagy fejlesztői tapasztalattal rendelkező

ÉPÍTÉSZ- illetve ÉPÍTŐMÉRNÖK

Munkatársat keresünk

Projekt menedzser

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Különböző léptékű projektek önálló vagy csapatban történő lebonyolítása angol vagy német nyelven is
    • Projekt menedzseri és műszaki ellenőri feladatok önálló elvégzése
    • Partnerek munkájának koordinálása, ellenőrzése
    • Tervdokumentációk mennyiségi és műszaki felülvizsgálata
    • Megrendelői, bérlői, tervezői, hatósági, kivitelezői egyeztetések önálló vezetése
    • Szükség esetén részvétel az előkészítési feladatokban
    • Pót és elmaradó munka tárgyalások vezetése tervezővel, kivitelezővel, egyéb partnerekkel
    • Átadás-átvételek lebonyolítása
    • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, ajánlatok összehasonlítása, értékelése
    • Szükség esetén egyeztetés ajánlatkérővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
    • Utókalkuláció elkészítése, adatszolgáltatás
    • Műszaki átvilágítási feladatok végzése, koordinálása
    • Egyéb szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú felsőfokú mérnöki végzettség
    • Közepes vagy nagyobb méretű irodaház beruházási projekteken szerzett legalább 7 év kivitelezői vagy lebonyolítói tapasztalat, önállóan befejezett projekt
    • Magasfokú tárgyalókészség, stratégiai gondolkodás
    • Pontos, gyors, önálló vagy csapattagként történő munkavégzés
    • MsOffice programok magabiztos kezelése (Word, Excel, Microsoft Projekt)
    • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
    • Szabályozott munkakörnyezet iránti nyitottság
    • Műszaki ellenőri jogosultság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Gépész / elektromos rendszerek ismerete
    • Német nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Komplex, felelősségteljes pozíció
    • Kiemelt jelentőségű beruházásokban való részvétel
    • Elkötelezett, professzionális, sikerorientált csapat
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Versenyképes juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1037 Budapest

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével és referenciák feltüntetésével.