A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata,
ZF Hungária Kft.
Automata sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Projekt Manager

Feladatok:

  • Indusztrializálási, termelés kapacitás bővítési projektek vezetése
  • Projekt team koordinációja,
  • Riportok határidőre történő elkészítése és kapcsolattartás Projekt Core-team tagjaival
  • futó projektek koordinálása, ellenőrzése
  • folyamatfejlesztési projektek kidolgozása, folyamatok megtervezése
  • döntés előkészítési folyamat koordinációja felügyelete
  • projektmegbeszélések megszervezése, levezetése
  • rendszeres beszámoló készítése az Ügyvezetés felé

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Indusztrializálási projektek vezetésében szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Német és angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Projektmanagement gyakorlat
  • Kezdeményezőkészség, kreativitás, innovatív szemlélet
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség és magabiztosság
  • MS Office ismeret

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Eger, 3300 Kistályai utca 2..

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.