A FITS Magyarország Kft 2007-ben alakult dinamikusan fejlődő vállalat, jelenleg 20 fővel üzemel. Microsoft Dynamics NAVISION, Dynamics CRM, SharePoint és ezek szűken kapcsolódó termékeinek bevezetésével és fejlesztésével foglalkozunk.

Cégünk,

Projekt Manager

pozícióban munkatársat keres, a IX. kerületben lévő irodánkba.

Projekt Manager pozícióban a következők lesznek a feladataid:

  • Párhuzamosan több projekt teljes körű menedzselése
  • Riportok / projektterv készítése a projektek aktuális állásáról
  • Együttműködés a tanácsadókkal, fejlesztőkkel
  • Projekt költségek, erőforrás, ráfordítás tervezése és követése
  • Projekt scope kontrollálása, kockázatok kezelése
  • Együttműködés az ügyfelekkel, megrendelőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyors tanulási képesség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztosság, határozott fellépés, kiváló tárgyaló-és kommunikációs készség, kreatív gondolkodás
  • Képesség és hajlandóság önálló döntések meghozatalára, önálló munkavégzésre
  • Felhasználóinál magasabb szintű Windows ismeret, EXCEL haladó tapasztalatok

Előnyök:

  • Vállalati folyamatok ismerete (1-2 éves munkaviszony)
  • ERP vagy más ügyviteli szoftver ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Megbízható, stabil vállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú együttműködés
  • Tanfolyamok, képzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IX.kerület

Önéletrajzokat és motivációs leveleket a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Énekes Anikó
06 70 902 6241