Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezető kiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohuman Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

Megoldásaik közt megtalálhatóak infotainmentek, LCD alapú eszközök, kamerák, kormányrendszerek, vezérlőelektronikák, stb.

Projekt Manager

Nemzetközi, autóiparban tevékenykedő ügyfelünk részére keresünk kollégákat bővülés miatt.

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztésekhez köthető nemzetközi projektek managelése,
  • 4-7 fős projektcsapat összefogása,
  • Ügyféligények felmérése, fejlesztők felé kommunikálása,
  • Idő, és erőforrástervek elkészítése, nyomon követése,
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy mérnökinformatikai végzettség,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Autóipari tapasztalat előny.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szoftverfejlesztési projektek vezetésében szerzett tapasztalat, beágyazott terület nagy előny,

Amit az ügyfél kínál:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Érdekes projektek, egyéni ötletek támogatása,
  • Segítőkész, nyitott csapat, és management,
  • Szakmai fejlődési lehetőségek,
  • Versenyképes juttatási csomag

Amennyiben érdekesnek találja a lehetőséget, és szeretne bővebb információt szerezni, kérem, önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva, vagy hívjon a 06-30-289-3584-es telefonszámon.
Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket.

ENLOYD KFT.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group