Projekt manager

Több mint 10 éves magyarországi és 30 éves nemzetközi jelenléttel az ISO szabványok szerinti auditálás területén működő, németországi központú tanúsító szervezet hosszútávon gondolkodó munkatársat keres, családias légkörű Budapest, III. kerületi irodájába.

Feladatok

  • Irodai sales és marketing tevékenység
  • Eseti szolgáltatás-fejlesztési projektek koordinálása
  • Belföldi és esetenként külföldi auditok megtervezése és koordinálása
  • Ügyfélkapcsolattartás
  • Kommunikáció alvállalkozókkal, partnerekkel és nemzetközi társirodákkal
  • Szakmai képzésekhez tartozó adminisztráció és szervezés
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása, adatbázis kezelés
  • Központi telefonhívások és e-mailek kezelése
  • Bel- és külföldi kiküldetésekkel kapcsolatos ügyintézés, utazásszervezés

Elvárások

  • Projekt jellegű feladatok koordinálásában, irodai adminisztrációs területen szerzett legalább 5-10 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsőfokú végzettség
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Előny

  • ISO szabványokkal kapcsolatos tapasztalat (ISO 9001, ISO 14001, …)
  • Sales és marketing irányú tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvismeret
  • Német nyelv közép- vagy magas szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Önálló feladatkör
  • Modern, jó megközelítésű budai iroda
  • Családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.