Ügyfelünk független ipari csoport, amelynek tevékenységi köre teljes egészében az autóiparra koncentrálódik. Autóipari beszállítóként valamennyi autógyár partnere világszerte. A csoport a gépjárművek legkülönbözőbb kategóriáihoz tervezi, gyártja és értékesíti termékeit, és mára az észak- amerikai, európai és ázsiai piacok domináns autógyártóinak partnereként a világ legnagyobb autóipari beszállítóinak egyikévé vált. Mint technológiai vállalat, innovatív termékeket és rendszereket kínál, amelyek hozzájárulnak a szén-dioxid kibocsátás csökkentéséhez és az intuitív vezetés fejlesztéséhez. A cég világszerte 184 telephellyel, 20 kutatási, 35 fejlesztési, 15 elosztó központtal, 33 országban 111.600 munkavállalót foglalkoztat világszerte.

Projekt logisztikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Új termékek bevezetése esetén minden, a termékhez kapcsolódó ellátási lánc tevékenység irányítása, végrehajtása, beleértve a belső és külső szállítást, csomagolást, raktározást, ERP rendszert
  • Projekt logisztikai folyamatok standardjának definiálásában való részvétel, akciótervek kidolgozása
  • Alkatrész szállítás és a késztermék ütemezés meghatározása
  • Logisztikai protokoll meghatározása
  • Alkatrész- és késztermék készletek tervezése és nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP ismerete
  • Logisztika és szállítmányozás területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló elemző- és szervezőkészség
  • Proaktív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóipari tapasztalat
  • Német/francia nyelv ismerete
  • Elektronikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Karrier lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Munkavégzés helye:

Veszprém

Pályázatod a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.