IX. kerületi székhelyű tanácsadással foglalkozó LAC Holding Zrt. keres

Projekt koordinátor

munkatársat.

Feladatok, amik rád várnak

  • Projektek megvalósítása érdekében a projektek szakmai feladatinak koordinációja,
  • projektekben aktív részvétel és a projektvezető támogatása,
  • projekt adatbázisainak és kommunikációs felületeinek a kezelése és frissítése,
  • projekt dokumentációk elkészítése, beszámolók összeállítása,
  • döntés előkészítési anyagok (esetenként idegen nyelven való) elkészítése,
  • megbeszélések jegyzőkönyveinek elkészítése, feladatok dokumentálása és nyomon követése,
  • egyéb a projektek lebonyolításával kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása,
  • projektekkel kapcsolatos programok, értekezletek, utazások és találkozók szervezése,
  • folyamatos kapcsolattartás a projekt résztvevőivel, érintett szervezetekkel, külföldi és belföldi partnerekkel.

Általad betölteni kívánt pozíció elvárásai

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség (előny pénzügyi végzettség)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • előny tárgyalóképes orosz és/vagy kínai nyelvtudás szóban és írásban
  • 2 -3 év koordinátori vagy menedzseri tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • számítógép-kezelői ismeretek (Office)
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság előny

Tulajdonságaid között szerepel

  • nagyfokú precizitás, önállóság
  • jó kapcsolatteremtő, lényeglátó-, problémamegoldó képesség
  • kiemelkedő kommunikációs képesség szóban és írásban
  • jó konfliktuskezelési és magas stressz-tűrő képesség

Amit kínálunk neked

  • határozatlan idejű és hosszú távú munkaviszony
  • dinamikus és innovatív csapatban való munkavégzés
  • felelősségteljes és érdekes feladatok
  • szakmai fejlődés és idegen nyelv használata
  • lehetőség az év végi prémiumra
  • céges laptop és telefon
  • csapatépítő rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. került