A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

Projekt Koordinátor – IT terület

Főbb feladatok, munkák:

    · Cégen belüli informatikai projektek megvalósítása meghatározott idő, minőség és költségvetési előírások szerint

    · Hatékony kommunikáció a társosztályokkal az üzleti igények meghatározása érdekében

    · Specifikáció és informatikai megoldásra vonatkozó koncepcióterv kidolgozása

    · Projekt ütemtervek létrehozása, a feladatok logikai kapcsolódási sorrendjének meghatározása

    · A projekt erőforrásainak meghatározása, koordinálása, a projekt irányítása

    · A projektfüggőségek, kritikus fázisok és a projekt ütemezésével, minőségével, költségvetésével, kapcsolatos kockázatok azonosítása, szükségszerű eszkalálása

    · Kockázatcsökkentési tervek kidolgozása és végrehajtása a projektek megvalósítása során

    · A projekt állapotának előre haladásának ellenőrzése és jelentése a vezetőség és a felettesek számára

Az álláshoz tartozó elvárások:

    · Felsőfokú végzettség: IT, közgazdasági vagy projektmenedzsment területen

    · Üzleti informatikai rendszerek ismerete (ERP, CRM, PLM, LMS stb.)

    · Legalább 1 éves munkatapasztalat

    · Folyékony angol nyelvtudás

    · Eredmény és célorientált személyiség

    · Kiváló kommunikációs készség

    · Nagyfokú problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

    · Részvétel szakmai kihívást jelentő projektekben

    · Fejlődési lehetőségek képzések formájában

    · Modern, kényelmes munkakörnyezet

    · Versenyképes bér, cafeteria juttatások

    · Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Prielle Kornélia utca 2.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!