Projekt koordinátor

    Az Invitech ICT Services Kft. egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, adatközponti és felhőszolgáltatások területén. Munkatársat keresünk projekt koordinációs szakértői pozíció betöltésére.

Főbb feladatok

  • Hazai és nemzetközi wholesale üzleti területről érkező tömeges szolgáltatás felmérés igények ügyintézése
  • Az ügyfelek által megrendelt szolgáltatások létesítésének koordinációja, a megrendelő féllel, a végelhasználóval és az Invitech belső üzleti és műszaki csapataival együttműködve
  • A létesített szolgáltatások tesztelésének és átadásának ügyintézése ügyfelek felé
  • Belső és külső dokumentálás
  • Interaktív kommunikáció, magyarul, angolul külső és belső partnerekkel, ügyfelekkel
  • Rendszeres follow-up, az ügyek nyomonkövetése, a lehető legrövidebb válaszidők érdekében

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség
  • 1-3 év releváns, ICT szolgáltatónál ügyfél kezelésben, szolgáltatás létesítésben, üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Technológiai ismeretek (optika, átviteltechnika, Ethernet, IP, fizikai infrastuktúra)
  • Magabiztos angol tudás, írásban és szóban
  • Proaktivitás
  • Can do” hozzáállás

Mit kínálunk?

  • Versenyképes juttatás csomag
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Agilis, szakmailag felkészült, jó hangulatú csapat
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.