Projekt koordinátor (Informatikai projektek)

ÁVNY Kft.

1133 Budapest, Pozsonyi út 56.

Biztosított eszközök
Laptop
Laptop

Az ÁVNY Állami Vagyonnyilvántartási Kft., mint a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. felelősségi körébe tartozó gazdasági társaság, az egységes állami vagyonnyilvántartási rendszer létrehozása érdekében végzett projektfeladatainak ellátásához és támogatásához

Projekt koordinátor

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • a projektekhez kapcsolódó (köz)beszerzések támogatása
  • közreműködés a projektek előkészítésében és megvalósításában
  • projektekben felmerülő szakmai és adminisztratív jellegű feladatok ellátása
  • megbeszélések és work-shop-ok szervezése, kapcsolódó emlékeztetők és jegyzőkönyvek készítése
  • projektvezetők munkájának támogatása folyamatos és eseti feladatok tekintetében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • hasonló területen, informatikai projektekben szerzett legalább 1-3 éves tapasztalattal rendelkezik
  • MS Office alkalmazások (Outlook, Excel, Word, PowerPoint) felhasználói szintű ismeretével bír
  • jó kommunikációs készség jellemzi
  • a rábízott feladatokat határidőre és jó minőségben végzi el
  • csapatban és önállóan is képes feladatokat végrehajtani

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
  • MS Project és Visio alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil társasági háttér
  • változatos informatikai projektekben való közreműködés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes javadalmazás
  • céges laptop és mobiltelefon
  • belváros közeli iroda, jó közlekedéssel
  • heti egy nap távoli munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelöléséve. Jelentkezésekor kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét („Projekt koordinátor”).

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

ÁVNY Kft.