A cég saját alkalmazottjaként, a tatabányai irodánkba

Projekt koordinátor

 munkatársat keresünk.

FELADATOK:

  • Szállásoltatásos munkaerő-kölcsönzési projektek lebonyolítása
  • Partnereink munkaerőigényének kiszolgálása, munkavállalók toborzása az általuk megrendelt munkákra
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és munkavállalókkal
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása, pl.: Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű adminisztráció
  • Bérszámfejtéshez szükséges dokumentumok előkészítése
  • Szoros kapcsolat a határon túli toborzó munkatársakkal és a kölcsönzött munkavállalók elszállásolásáért felelős munkatárssal

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • HR, bérszámfejtés vagy TB végzettség és gyakorlat
  • Munkaerő-kölcsönzésben, vagy HR területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes alapfizetés + bónusz + karrierrendszer
  • Tudástámogatás folyamatos belső képzések által
  • Változatos munkavégzés
  • Dinamikusan fejlődő cég biztos háttere
  • Fiatalos, jó hangulatú munkakörnyezet segítőkész kollégákkal

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát, és a bérigényét tartalmazó motivációs levelét.