A cég saját alkalmazottjaként miskolci irodájába

Projekt koordinátor munkatársat

keres.

Feladatok:

  • Partnereink diák és felnőtt munkaerőigényének kiszolgálása
  • Diák és kölcsönzött munkavállalók toborzása és szervezése a megrendelt munkákra
  • Munkavállalók be-, kiléptetése, bérszámfejtés előkészítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és munkavállalókkal
  • Személyes és telefonos ügyfélkezelés
  • Adminisztráció, iratkezelés, számítógépes adatrögzítés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés

Előny:

  • HR végzettség és gyakorlat
  • Saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés+bónusz + karrierrendszer
  • Változatos munkavégzés
  • Dinamikus, fiatal cég biztos háttere
  • Jó csapat, kellemes légkör

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát, és a bérigényét tartalmazó motivációs levelét.