Cégünk, az Office Shoes üzletlánc ~150 üzlettel Közép-Kelet Európa egyik piacvezető külföldi (divatcipő) kiskereskedelmi hálózata. Nagytarcsai központunkba keresünk munkatársat, budapesti betanulással, teljes munkaidőben.

Projekt koordinátor (épület üzemeltetési terület)

pozícióba.

Feladatok:

  • Új nagytarcsai logisztikai központi épületünk karbantartásának koordinálása
  • Office Shoes boltok nyitásának, zárásának, valamint karbantartásának szervezése
  • Részvétel igényfelmérésekben, kárfelmérésekben
  • Beszerzési feladatok koordinálása
  • Folyamatos kommunikáció, kapcsolattartás kivitelezőkkel, karbantartókkal és boltjainkkal
  • Raktárkészlet felügyelete, eszköznyilvántartás vezetése
  • Dokumentációk, jegyzőkönyvek vezetése, tárolása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (elsősorban Excel)
  • Kiváló rendszerszemlélet és szervezőkészség
  • Talpraesett, határozott személyiség

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely, hosszú távú lehetőség
  • Nemzetközi vállalat
  • Fiatal, dinamikus, támogató csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa