BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk egy német tulajdonban lévő autóipari gyártó cég Magyarországon. Csapatukba keresünk új kollégát egy 3 fős projekt csapatba az alábbi pozíció betöltésére:

PROJEKTKOORDINÁTOR

Projekt koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • A projektállapot folyamatos ellenőrzése és dokumentálása
  • Felelős a PEP folyamat 4-5 lépésének betartásáért
  • A helyi projektcsapat megbeszéléseinek rendszeres koordinálása, moderálása és dokumentálása
  • A projektköltségek nyomonkövetése és ellenőrzése
  • Eszkaláció kezelés a központi projektvezetés és a helyi felsővezetés irányába
  • A helyi team szakmai irányítása
  • Változásmanagement (CRR) koordinálása
  • Részprojektbüdzsé elkészítése
  • Kiegészítő költségek behatárolása a projekthez

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Lezárt mérnöki vagy üzemgazdasági tanulmányok
  • Legalább 3 éves autóipari tapasztalat(projektmenedzsment, minőségügy vagy mérnöki területeken)
  • Biztos műszaki vagy üzemgazdasági ismeretek
  • Erős német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Erős MS-Office ismeret(Excel, PowerPoint)
  • Vevőközpontú gondolkodásmód
  • Jó felfogó és elemzőképesség, szervezőkészség
  • Döntésképesség

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Pozícióhoz illeszkedő igazán jó alapbér
  • 13. havi bér
  • Cafetéria

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük német ÉS magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül!