AMPLIO AUTOMATIKA Kft
Egyedi autóipari célgépek fejlesztése, gyártása és összeszerelése | Székesfehérvár

Cégünkről

Székesfehérvári automatizálással, egyedi célgép tervezéssel és gyártással foglalkozó cégünk keres folyamatosan növekvő csapatába lendületes, szakmailag elhivatott új tagokat.

Projekt Koordinátor

Feladatok:

  • Projektek összefogása, koordinálása, kapcsolattartás a belső projektcsapattal,
  • Zökkenőmentes projekt lefutás biztosítása,
  • Ajánlatok összeállítása,
  • Megbeszélések szervezése, dokumentálása,
  • Projektadminisztráció, időtervek, státuszriportok készítése,
  • Határidők betartatása,
  • Projektdokumentáció összeállítása,
  • After sales support mérnöki tevékenységeinek kapcsolattartói támogatása, beüzemelések megszervezése, leegyeztetése,
  • Angol és/vagy német/spanyol nyelvű kapcsolattartás a vevőkkel írásban és szóban.

Elvárások:

  • Kiváló szervező-, problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy gazdasági/kommunikációs szakon,
  • 0-99+ év tapasztalat ügyfélkapcsolat/műszaki támogatás területén,
  • Fogékonyság a technológiai, műszaki ismeretek iránt,
  • MS Office programok magabiztos használata,
  • Önálló munkavégzés, kooperáció a projektcsapattal, folyamatos jelentés a vezetőség felé.

Az ideális pályázó:

  • Pörgős, határozott fellépésű, aki gyorsan tud reagálni a változó prioritásokra,
  • Érzékenyen oldja fel a kommunikációs konfliktusokat, minden fél érdekeit szem előtt tartva, türelmes, empatikus, vevőközpontú szemléletmód jellemzi,
  • Csapatjátékos, kommunikatív, gyorsan tanul új műszaki ismereteket,
  • Precíz, alapos munkájában, kiemelkedő fogalmazási- és íráskészséggel rendelkezik,
  • Folyamatosan egyeztet a határidők betartása, a vevői elégedettség és a költséghatékonyság érdekében, rendszerben gondolkodik,
  • Magabiztos angol és/vagy német/spanyol nyelvtudással rendelkezik,
  • Van nemzetközi csapatban vagy külföldön szerzett tapasztalata.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú karrierlehetőség, betanulás támogatása,
  • Innovatív, dinamikusan fejlődő csapat, színvonalas munkakörnyezet,
  • Változatos, pörgős munkakör, felelősségteljes beosztás,
  • Külföldi üzembehelyezéseken való részvételi lehetőség,
  • Lakás/közlekedési hozzájárulás,
  • Egyéb juttatások tapasztalat és egyedi megállapodás szerint,
  • Változatos céges rendezvények: családi karácsony, csapatépítő programok, sportnap, céges kirándulások,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség biztosítása: idegen nyelv-oktatás házon belül, műszaki és kommunikációs továbbképzések.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár, Fejér Megye, esetenként: megrendelők vidéki vagy külföldi telephelyein.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Ha szeretnél egy lendületes, összetartó csapatban dolgozni, várjuk a fényképes önéletrajzodat magyar és angol/német nyelven a “Jelentkezem” gombra kattintva a pozíció pontos megjelölésével.