• Az ACSG Kft. 2005-ben alakult, magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő középvállalat, amely kábelkonfekcionálással, részegység összeszereléssel és egyedi vevői igények fejlesztésével foglalkozik. Tulajdonosai a mai napig aktív résztvevői a cég működésének, így garantálva a minőséget és megbízhatóságot vevői részére.

    Cégünk új munkatársat keres

  • Projekt koordinátor

    pozícióba.

    Feladatok:

    • Új termékek bevezetésében való részvétel, anyagjegyzékek összeállítása konfekcionált kábelekre vevői igények, dokumentációk alapján
    • Árkalkuláció készítése, árajánlat adás
    • Szükség esetén az árajánlat készítéséhez szükséges termékek árainak beszerzése
    • A késztermékek folyamatos nyomon követése, felülvizsgálata (utókalkuláció)
    • Az új projektek és a meglévők változásának kezelése
    • Kapcsolattartás, egyeztetés a vevőkkel
    • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal (Termelés, Technológia, Mintagyártás, Minőségirányítás)
    • Riportok, beszámolók készítése a felettesek számára

    Elvárások:

    • Közép- vagy felsőfokú végzettség
    • Angol középszintű nyelvtudás
    • Önállóság, agilis személyiség
    • Precíz munkavégzés
    • Rendszerszemlélet
    • Hatékony időmenedzsment
    • Kiváló kommunikációs készség

    Előnyt jelent:

    • Műszaki végzettség
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Német nyelvtudás
    • Vállalatirányítási rendszer ismeret (ABAS)

    Amit biztosítunk:

    • Versenyképes javadalmazás
    • Stabil vállalati háttér

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    9024 Győr, Kálvária utca 38.