A Talentis Consulting Zrt. keres építőipari partnere, a Mészáros és Mészáros Kft. bővülő csapatába,

Projekt kontroller

munkatársat

LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI:

  • Kivitelezési projektek üzleti tervezési folyamatainak menedzselése
  • Aktív részvétel a tervezésben, elemzésben
  • Projekt gazdaságossági számítása
  • Rendszeres kontrolling jelentések, terv/tény költségelemzések elkészítése
  • Cash flow tervezés
  • Társosztályok munkájának folyamatos támogatása
  • Könyvelés technikai egyeztetések, ellenőrzések
  • Számlák jóváhagyási folyamatának koordinálása
  • Munkaműveletek ellenőrzése, egyeztetése, feladása a főkönyv felé
  • Időszaki és éves zárások

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Kontrolling, pénzügy vagy számvitel területén szerzett tapasztalat
  • Erős számítógépes ismeret (MS Office, integrált könyvelő program)
  • Kiváló elemzőkészség, lényeglátás
  • Határozott, precíz, megbízható, proaktív, rugalmas személyiség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol és/vagy egyéb idegen nyelvismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, kiváló infrastruktúra
  • Főállású munkaviszony határozatlan időre
  • Versenyképes bérezés
  • Változatos, sokszínű munka
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Herceghalom

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül, a megjelenő álláshirdetés alatt a „jelentkezem” gombra kattintva.