A Debreceni Infrastruktúra Fejlesztő Kft. belvárosi irodájába, fiatal, dinamikus csapatba

Projekt kontroller

pozícióba új kollégát keres.

Leendő feladatok:

  • Debrecen jövőjét meghatározó, jelentős infrastruktúra és ingatlanfejlesztési projektek, ipari park fejlesztések (pl. a BMW gyár beruházásnak is helyet adó ipari park) pénzügyi tervezése, kontrolling feladatok ellátása
  • Megtérülés számítás, kockázat elemzés
  • A projektek előkészítése során pénzügyi támogatás nyújtása (költségbecslés, árazás)
  • A projektek megvalósítási szakaszában az előrehaladás pénzügyi nyomon követése, költségnyilvántartása
  • Terv-tény kimutatások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3-5 év szakmai területen szerzett tapasztalat
  • Számviteli, közbeszerzési tapasztalat előny
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (B2/C1 szint), MS Office, erős Excel ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Fejlődési lehetőség nagy léptékű infrastruktúra és ingatlanfejlesztési projektek
  • megvalósításában
  • Részvétel Debrecen gazdasági fejlődésében és nemzetközi sikereiben
  • Professzionális, támogató környezet, változatos, kihívásokkal teli munka

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen, 4025 Széchenyi utca 31..

Ha érdekli a lehetőség, jelentkezzen a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával angol nyelvű önéletrajzával és a jelentkezési lap kitöltésével