Projekt Karbantartó Mérnök

Profession Services

Budapest X.kerület

Partnerünk az egészségügyi szektorban már több, mint 100 éve van jelen. Csatlakozz hozzájuk

pozícióban!

  • Alapbérünk és cafeteria juttatásunk kiemelkedő
  • A földszinti kantinban ebédelhetsz, ehhez étkezi hozzájárulást biztosítunk már az első munkanapodtól kezdve
  • Bejárásodat támogatjuk
  • Évente béremeléssel jutalmazzuk dolgozóinkat
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítással védjük munkatársainkat
  • Mi a COVID alatt sem álltunk le, biztos hátterű cégről van szó
  • Nemzetközi háttérrel rendelkezünk
  • Nagyvállalat vagyunk, de mégis sikerült megőrizni a családias hangulatot, mindenki ismer mindenkit, és nagyon befogadó a vállalati kultúránk
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Pörgős nálunk az élet, itt biztosan nem fogsz unatkozni!

A feladataid lesznek…

  • Részvétel a fenntartási és karbantartási folyamatok felülvizsgálatában és fejlesztésében, új folyamatok kidolgozása, és bevezetése, műszaki kézikönyvek, eljárások készítése a közvetlen felettese irányításával
  • Fenntartási, karbantartási és javítási folyamatok elemzése, a területéhez tartozó tartalék alkatrész igények meghatározása és azok beszerzése
  •  Területén lévő berendezések állapotának figyelemmel kísérése, megbízhatóságuk növelése érdekében javaslatokat tétel javításokra, fejlesztésekre
  •  Gép és alkatrészlisták készítése, adatbázisba feltöltése, szükséges releváns műszaki adminisztrációs munkák elvégzése
  •  A karbantartási munkalapos rendszert üzemeltetése
  • A minőség biztosítási, munka-, egészség- és környezetvédelmi procedúrák, illetve a belső, vállalaton belüli szabályozások, előírások betartása és betartatása,
  •  Kapcsolattartás a termelés képviselőivel, a társosztályokkal, közvetlen mérnök és technikus kollégákkal való együttműködés
  •  Kapcsolattartás külső partnerekkel a javítás, karbantartás elvégzése érdekében, teljesítés ellenőrzése és igazolása
  •  A karbantartási folyamatokat szervezése és végrehajtása (reaktív és preventív karbantartás), felelősség vállalás az elvégzett karbantartási tevékenységért, a műszaki háttér fenntartásáért, a szükséges dokumentációkat begyűjtése, rendszerezése

  • Villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettséget szereztél
  • 1-3 év tapasztalattal rendelkezel karbantartó mérnökként
  • Angolul középfokon szívesen kommunikálsz – szóban és írásban is

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.