A Tech-Con Hungária olyan nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat, amely több, mint 25 éve elismert szereplője az ipari automatizálási piacnak és technológiai területének szakértője: a pneumatikán és az elektronikán át egészen a gépépítő elemekig és a lineáris technikáig. Erősségünk a prémium minőségű termékek mellett a színvonalas műszaki háttér és támogatás. A cég dinamikus fejlődése okán új kollegát keresünk a fent megjelölt pozícióra.

Projekt és Terméktámogató mérnök

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATA:

  • Számítógépes 3D tervezés
  • Gépvázak méretezése
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Vevői ajánlatok készítése
  • Terméktámogatás
  • Technikai segítség nyújtása ügyfeleinknek
  • Projektek megvalósítása és koordinálása
  • Projektek műszaki ellenőrzése
  • Gyártás műszaki támogatása
  • Kapcsolattartás hazai és külföldi beszállítóinkkal

AKIT KERESÜNK:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező mérnök
  • Egyetemi és/vagy főiskolai mérnök hallgató, (gépész/mechatronikai)
  • Precíz, rugalmas és terhelhető személy
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete
  • Számítógépes programok (Word, Excell, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
  • Tervezőprogram (Solid Edge, Autodesk Inventor, PTC Creo) ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Solid Edge tervező szoftver ismerete
  • SAP rendszer ismerete
  • Német nyelv ismerete
  • "B" kat. jogosítvány megléte

AMIT A CÉGÜNK KÍNÁL:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Lendületes, inspiráló, fiatal, összetartó csapat
  • Folyamatos képzés és fejlődési lehetőségek
  • Bel- és külföldi szakmai tréningek
  • Versenyképes juttatások (bónusz, cafeteria)
  • Laptop, mobiltelefon

Egyéb információ az állásról:

    MUNKAREND:

    Heti 5 munkanap, 8 órás munkarend (ebédidővel).

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.