Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Megbízónk egy svájci tulajdonban álló multinacionális vállalat hazai disztribútora. Integrált cégcsoportként Európa egyik vezető vállalata, ezáltal a kontinens legtöbb országában igen erős helyi jelenlétet képvisel az egyedi és minőségi szaniter- és épületgépészeti termékek gyártása és forgalmazása terén, mely a konszern filozófiának és stratégiának megfelelően épületgépész nagykereskedőkön keresztül történik. Emellett pedig közvetlen kapcsolatot tart fenn a termékeket felhasználó kivitelezőkkel, szerelőkkel, tervezőkkel, beruházókkal és egyéb szakemberekkel.

Projektértékesítési területre keresik most az új kollégát,

Projekt Értékesítési és Műszaki Tanácsadó

(Értékesítő)
pozícióba.

Feladatok

  • Az építési projektek területén a cég forgalom növelése
  • Közreműködés a projekt ajánlatok kidolgozásában
  • Rendszeres, személyes kapcsolattartás, értékesítési és műszaki tárgyalások lefolytatása, éves megállapodások megkötése az építési projektek piaci résztvevőivel (kivitelező cégek döntéshozóival, nagykereskedők üzletkötőivel, beruházókkal)
  • Új ügyfelek felkutatása és partnerré alakítása a projekt értékesítés területén
  • Nagyobb beruházások felkutatása, nyomon követése és a piaci szereplőkkel történő kapcsolat felvétele a termékeink értékesítése érdekében
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása és bevezetése
  • Csapatmunka a cég értékesítési munkatársaival
  • Oktatások, továbbképzések tartása, oktatási anyagok összeállítása, helyszíni műszaki tanácsadás
  • Rendszeres jelentések a piacról és saját tevékenységéről

Elvárások

  • Műszaki végzettség (épületgépészet / felsőfokú képesítés előnyt jelent)
  • Műszaki termékek (épületgépészet előny) értékesítésben szerzett tapasztalat, kereskedői beállítottság
  • Anyanyelvi szintű magyar nyelv ismerete
  • Angol és/vagy német nyelv alap szintű (kommunikációs szint előnyt jelent) ismerete
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, jó probléma megoldó és kezdeményező készség,
  • Nagyobb létesítmények épületgépészeti kivitelezésében résztvevő cégek döntéshozóival való élő kapcsolat előnyt jelent
  • Jó kommunikációs és tárgyalási képesség, céltudatosság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, Autocad)
  • Csapatban történő munkavégzés képessége
  • B kategóriás gépjármű vezető engedély

Amit nyújtunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi vállalati struktúra, szakmai továbbképzési lehetőség
  • Cégautó használat, mobiltelefon
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszú távú munkalehetőség biztos munkahely
  • Kellemes környezet, jó csapatszellem

Munkavégzés helye:

  • Budapest és vonzáskörzete.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projekt Értékesítési és Műszaki Tanácsadó
  • Rövid pozíció név: Értékesítő
  • Hirdető cég: SWICON Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Pest megye
  • Feladatok: Az építési projektek területén a cég forgalom növelése Közreműködés a projekt ajánlatok kidolgozásában Rendszeres, személyes kapcsolattartás, értékesítési és műszaki tárgyalások lefolytatása, éves megállapodások megkötése az építési projektek piaci résztvevőivel (kivitelező cégek döntéshozóival, nagykereskedők üzletkötőivel, beruházókkal) Új ügyfelek felkutatása és partnerré alakítása a projekt értékesítés területén Nagyobb beruházások felkutatása, nyomon követése és a piaci szereplőkkel történő kapcsolat felvétele a termékeink értékesítése érdekében Új értékesítési lehetőségek felkutatása és bevezetése Csapatmunka a cég értékesítési munkatársaival Oktatások, továbbképzések tartása, oktatási anyagok összeállítása, helyszíni műszaki tanácsadás Rendszeres jelentések a piacról és saját tevékenységéről
  • Elvárások: Műszaki végzettség (épületgépészet / felsőfokú képesítés előnyt jelent) Műszaki termékek (épületgépészet előny) értékesítésben szerzett tapasztalat, kereskedői beállítottság Anyanyelvi szintű magyar nyelv ismerete Angol és/vagy német nyelv alap szintű (kommunikációs szint előnyt jelent) ismerete Önálló munkavégzés, megbízhatóság, jó probléma megoldó és kezdeményező készség, Nagyobb létesítmények épületgépészeti kivitelezésében résztvevő cégek döntéshozóival való élő kapcsolat előnyt jelent Jó kommunikációs és tárgyalási képesség, céltudatosság Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, Autocad) Csapatban történő munkavégzés képessége B kategóriás gépjármű vezető engedély
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-13
  • Lejárati dátum: 2018-08-10
Állás, munka még: SWICON Zrt.>