Az Új Ház Centrum Budapest Zrt. építőanyag értékesítéssel foglalkozó vállalkozás, fő profilja az építőanyagok kis és nagykereskedelme. Megalakulása óta folyamatos fejlődésének köszönhető, hogy napjainkra Budapest, Pest megye egyik meghatározó építőipari kereskedése vagyunk
Projekt csapatunkba keresünk

Projekt előkészítő

munkatársat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Építőipari beruházások kapcsán árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás gyártókkal, kivitelezőkkel
  • Kivitelezési részleg, valamint a projektvezetők műszaki feladatainak elősegítése,
  • Üzleti ajánlatok, szerződések, számlázási folyamat előkészítése,
  • Közreműködés és együttműködés a többi üzletág dolgozóival
  • Részlegvezető/üzletágvezető napi munkájának asszisztenciája,
  • Anyagrendelések

ELVÁRÁS:

  • Minimum középfokú szakképesítés
  • Építőipari területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos munkahely, versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Kulturált munkakörülmények
  • Lendületes és barátságos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Diósd, 2049 Balatoni út 10.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud, fizetési igény megjelölésével.