Energetikai Projektek fejlesztésével, kivitelezésével és üzemeltetésével, valamint komplex Energetikai Megoldások fejlesztésével foglalkozó dinamikusan fejlődő Társaság, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Projekt előkészítő mérnök

A budapesti székhelyű vállalat energetikai projektek értékesítésének, tervezésének műszaki támogatására, keres munkatársakat.

Feladatok:

    Tetőtéri valamint szabadföldre telepített naperőművek megvalósíthatósági tanulmányához nyújtott mérnök támogatás
    • Aktív közreműködés műszaki megoldások kidolgozásában, árazásában valamint a dokumentációk összeállításában
    • Helyszíni felmérések teljes körű lebonyolítása
    • Kapcsolattartás, együttműködés szakterületi munkatársakkal, alvállalkozókkal, hatóságokkal

Elvárásaink:

  • Önálló munkavégzési képesség, analitikus gondolkozásmód, projekt szemlélet
  • Tervezőszoftverek (AutoCAD) és MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Felsőfokú, szakirányú (villamos- vagy energetikai-, vagy építő- vagy építész- (statikus) vagy földmérő mérnök/technikusi) végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Dinamikusan fejlődő társaságnál szerzett széleskörű tapasztalat, előrelépési lehetőség
  • Hosszútávon tervezhető jövő, versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Innovatív energetikai megoldásokban való közreműködés
  • Magas szintű munkakörnyezet

    Budapest, XI. kerület, valamint Magyarország teljes területén lévő projekthelyszínek

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni