OBI Hungary Retail Kft.
Munkatársat keresünk

Projekt-eladó (építő osztály) - Keszthelyi áruház

pozícióba.
AZ OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
Magyarországon 29 OBI áruházban, közel 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • egyedi vásárlók kiszolgálása
  • vevőspecifikus ajánlatok készítése
  • az OBI-s szortiment termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • a teljes eladási folyamat önálló végig vitele a beszerzéstől a kiszállításig
  • vevőápolás, vevőkkel történő kommunikáció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-2 éves hasonló (projekt-eladói) munkakörben szerzett tapasztalat
  • a felelősségi körbe tartozó (építő) termékek szakszerű ismerete
  • legalább középfokú szakmai végzettség
  • magas szintű ügyfélközpontúság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • hatékony értékesítői szemlélet
  • teljesítmény- és eredményorientáltság
  • a saját és a csapat sikerességének fontossága

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy piacvezető európai vállalatnál
  • versenyképes és kiszámítható bérezés
  • juttatások (forgalmi bónusz, cafeteria, 100%-os vasárnapi pótlék, szezonális jutalom)
  • munkatársi vásárlói kedvezmény
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek
  • összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

8360 Keszthely, Frech Miklós utca 4.

A jelentkezéshez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.