Flextronics International Kft.

Projekt dokumentációs műszaki (PDM)

munkatársat keresünk Budapestre

Olyan kollégát keresünk, aki

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Töretlen versenyszellemű

Feladatok:

  • Legfrissebb vevői dokumentációk (External Documents) elérhetővé tétele a belső hálózaton, Agile-ban ill. a vevői dokumentációs rendszerekben, a dokumentációk változása esetén a szükséges CFT funkciók értesítése
  • A termékeket leíró struktúrák (cikkszám, AML, BOM) elérhetővé tétele a belső dokumentációs és/vagy vállalatirányítási, és gyártástámogató rendszer(ek)ben
  • Ésszerű időkorlátok között nagyobb mennyiségű adat vagy paraméter létrehozása ill. frissítése a dokumentációs és/vagy vállalatirányítási rendszer(ek)ben (mass-upload)
  • Mérnöki változások (ECO, MCO) gyors és hatékony kommunikációja a vevővel, és a termelési funkciókkal, szükség esetén a beszállítókkal
  • A mérnöki változások bevezetésének megfelelő dokumentálása, követése
  • Riportok, áttekintő táblázatok készítése a vevői adatbázisokból, vagy a belső dokumentációs és/vagy vállalatirányítási rendszer(ek)ből

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Stabil középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.