Technoplast Group Kft.

Projekt asszisztens

    Felsőzsolcai Ipari Parkban működő Technoplast Group Kft, prototípus -és műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó cég, felvételre keres projekt asszisztens munkakör betöltésére munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

    Munkaköri feladat rövid leírása:

    - Megrendelések, árajánlatok előkészítése és készítése

    - Projektmenedzserek munkájának segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárások:- office (word, excel, outlook)

    - angol és / vagy német nyelv alapfokú ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

3561 Felsőzsolca, Bódva út

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és/ vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát!