Több mint 15 éve dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú,
modern budai irodában működő cégünk keresi új csapattagját!
Légy a Phantom család tagja, mert a Phantom Shopping több, mint egy munkahely!

Projekt Asszisztensi

pozícióba!

    A Phantom Shopping Magyarország piacvezető próbavásárló és tanácsadó cége, melynek most Te is tagja lehetsz! Munkád során izgalmas projektek kivitelezésében vehetsz részt, fejlesztheted és használhatod kommunikációs készségeidet. Rengeteg új dolgot tanulhatsz és mindezt egy modern, barátságos környezetben! Irodánkban játékszoba Xbox-szal, Kinect-tel és csocsóasztallal, valamint szauna vár Rád, és egész nap kellemes zene adja az aláfestést munkádhoz.

HOGY MIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNOD?

  • egy fiatal, lendületes csapat tagja lehetsz;
  • garantáltan jó hangulatban dolgozhatsz;
  • különböző játékos programokban vehetsz részt;
  • havonta egy teljes napon át a szórakozásé a főszerep egy Phunday keretein belül;
  • fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk Számodra;
  • támogatjuk előrelépési szándékodat, hiszen a jelenlegi vezetőink is a fenti pozícióban kezdték pályafutásukat

MIK LENNÉNEK A FELADATAID?

  • telefonos kapcsolattartás próbavásárlóinkkal, munkájuk koordinálása;
  • projektvezetőkkel történő szoros együttműködés;
  • projektekhez tartozó adminisztrációs teendők;

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • szeretsz csapatban dolgozni
  • jól kommunikálsz, nyitott és proaktív vagy
  • felhasználói szinten kezeled az MS Office-t
  • képes vagy határidőre dolgozni

ELŐNYKÉNT VESSZÜK FIGYELEMBE

  • ha van angol nyelvtudásod
  • ha rendelkezel irodai környezetben szerzett tapasztalattal

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Akkor is jelentkezz bátran, ha pályakezdő vagy, illetve nincs hasonló területen szerzett tapasztalatod, hiszen mi megtanítjuk Neked a szakma minden apró részletét

Ne hagyd ki ezt a kiváló lehetőséget, kattints a JELENTKEZEM gombra és légy egy különleges team tagja!