Phantom Shopping több, mint egy munkahely!
15 éve dinamikusan fejlődő budai, napfényes irodánkba keressük új kollégánkat!
Ha szívesen részt vennél egy modern cég életében, szeretsz pörögni és sokat mosolyogni, akkor jelentkezz hozzánk a következő pozícióba:

Projekt Asszisztens

FELADATOK, AMIK RÁD VÁRNAK:

  • Izgalmas piackutatási projektek kivitelezésében való részvétel
  • Projektvezetők napi munkájának támogatása
  • Telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Projektekhez tartozó adminisztrációs teendők ellátása

MIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNOD?

  • Egy fiatal, lendületes csapat tagja leszel
  • Modern, budai irodában fogsz dolgozni: játékszobánkban Kinect, Xbox és csocsóasztal is található, színesek a falaink, zene szól egész nap, vannak kutyusaink és még szaunázni is lehet!
  • Számunkra nagyon fontos a jó hangulat, így a havi egy csapatépítő Phunday-en kívül rengeteg programban vehetsz még részt
  • Előre szeretnél lépni? Nálunk a helyed! Ha van elég ambíciód, nálunk ezt meg is teheted
  • Fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Jól kommunikálsz, nyitott és proaktív vagy
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office-t
  • Tudod tartani a határidőket

ELŐNYKÉNT VESSZÜK FIGYELEMBE:

  • Ha van angol nyelvtudásod
  • Ha rendelkezel irodai környezetben szerzett tapasztalattal

    Tapasztalat nem szükséges, a szakma minden apró részletét megtanítjuk Neked, így pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Ha tudnál velünk dolgozni, küldd el az önéletrajzodat nettó bérigényed megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva.