KELER Zrt.

Projekt asszisztens

Home Office
Biztonság
Monopólium
Együttműködés

Főbb feladatok, munkák:

Megbeszélések szervezése (Pandémia előtt jelenléti ívek készítése),
Jegyzőkönyvek, emlékeztetők készítése (minden státusz jellegű megbeszélésen),
Projekt Iroda vezető munkájának támogatása,
KSZP-s projektvezetők munkájának támogatása (megbeszéléseik szervezése, naptáraik karbantartása, megbeszélés jegyzőkönyveik adminisztrációja),
Feladatlisták karbantartása, (heti egyszer emlékeztető kiküldése a felelősöknek)
Adminisztratív teendők ellátása,
KSZP_Public mappa karbantartása,
Jogosultság igénylések koordinálása,
Bármilyen Projekt Irodát érintő adatszolgáltatás koordinálása,
Kimutatások rendszeres frissítése, szétküldése,
Egyéb ad hoc felmerülő feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kiváló szervezői és kommunikációs képességek
Precizitás, alaposság
Proaktivitás, önállóság
Csapatjátékos, együttműködés
Stressztűrő képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Projekt asszisztensi tapasztalat nagy előny

Amit kínálunk:

A KELER Zrt. Magyarország egyetlen központi értéktára, szakosított hitelintézet, 1993-ban jött létre, tulajdonosai a Magyar Nemzeti Bank és a Budapesti Értéktőzsde. Kelet-Közép Európa vezető központi értéktáraként, több mint két évtizedes tapasztalat birtokában, innovatív megoldásokat kínálunk ügyfeleinknek a pénzügyi közvetítésben rejlő lehetőségek teljes mértékű kihasználása érdekében. A legkorszerűbb technológiákat és szakértő munkatársakat alkalmazunk, hogy minden lehetőséget megragadhassunk az új megoldások kialakításakor. Kérjük, csatlakozzon Ön is!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Étkezési jegy, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.