WHC Diák Iskolaszövetkezet
A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Büszkék vagyunk rá, hogy két egymást követő évben elnyertük a Kincentric Legjobb Munkahelyek kitüntetést!

Projekt asszisztens gyakornok - Budapest, VII. kerület (ZW-4439) - Diákmunka

Feladatok:

  • Munkaerő kölcsönzési projektekben való aktív részvétel
  • Napi szintű kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Munkavállalók felmerülő munkaügyi/bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében történő részvétel
  • Munkásszállások előkészítése, felutazó jelöltek fogadása és elhelyezése a szálláson, jelöltek szállítása a felvételi helyszínére, kiválasztáson való részvétel
  • Naprakész információ szolgáltatás az érintett vezető részére
  • Munkásszállások felügyelete, ellenőrzése

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Heti min. 25 óra vállalása - sulihoz illeszthetően
  • Ukrán és magyar nyelv magasfokú ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, ügyfél és eredmény orientáltság, rugalmasság, magabiztos, határozott személyiség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai gyakorlatot le tudunk igazolni - ha a szakdolgozatodban szükséged van segítségre, akkor a Projektvezetőink örömmel segítenek
  • Izgalmas feladatok: nem csak papírmunkád lesz ;) céges autóval szállítod munkavállalóinkat, beszélsz ukránul, és változó kihívásokkal nézel szembe
  • Szuper csapatépítők, fergeteges évzáró karácsonyi party
  • Céges laptop és mobil
  • Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
  • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Ukrán (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ:

Dolgozz te is a LEGJOBB MUNKAHELYEN!