WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft.

Nemzetközi tűz/hőálló termékek gyártásával és kereskedelmével foglalkozó partnerünk részére keresünk új munkatársat Project Manager pozícióba, Ózdi telephellyel. A jelentkezéseket angol nyelvű önéletrajzzal várjuk.

Project Manager (TR-5137)

Feladatok:

  • Vevői igények és folyamatok kiértékelése
  • Vevői látogatások támogatása, megbeszélések szervezése és koordinálása
  • Külső szolgáltatók teljesítményének felügyelete és koordinálása
  • Az összes gép és berendezés összeszerelésének koordinálása és gyártás közbeni felügyelete
  • Próbaöntések támogatása és dokumentálása
  • Optimális mértékű tűz/hőállóság biztosítása a gépek és berendezések számára
  • Havi elemzések és jelentések készítése, a tűz/hőálló anyagok fogyasztásáról és költségeiről tételenként és használatonként
  • Raktárkészlet és anyagellátás figyelése
  • Gépek rendelkezésre állásának meghatározása
  • Alkatrészellátás igénylése, alkatrész rendelés
  • Üzleti tervek készítése
  • Beszerzéssel kapcsolattartás

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat fémöntödei vagy tűz/hőálló gyártó területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvű önéletrajzzal várjuk a jelentkezőket!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi stabil háttér
  • Innovatív technológia
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Ózd