A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis-és középvállalkozások, valamint start-up cégek.

Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

 Tudj meg többet RÓLUNK

Termék és Termékfejlesztési csapatunkba keresünk új kollégát!

Project manager (online)

Főbb feladatok:

  • A Profession. hu projektjeinek előkészítése, tervezése, végrehajtása PM módszertan szerint
  • Igények és elvárások rögzítése, felmerülő problémák hatékony kezelése
  • Online termékfejlesztésben való részvétel
  • Folyamatmenedzsment, koordináció, a szükséges dokumentáció elkészítése
  • A projekt költségek és időzítés tervezése és nyomon követése, a projekt teljesítéséhez szükséges erőforrások és prioritások biztosítása a heti és havi tervezési megbeszéléseken
  • A projektek tervezése során a product owner aktív támogatása mockup-ok, flowchartok és funkcionális specifikációk / user storyk elkészítésében
  • A projektben résztvevők munkájának felügyelete, irányítása
  • Az alvállalkozók munkájának felügyelete, irányítása, részvétel az alvállalkozók kiválasztásában
  • A product owner által átvett fejlesztést követően a belső és a külső kommunikáció koordinálása

Követelmények, elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (projektmenedzsment tanulmányok és végzettség előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvismeret
  • Legalább 3-5 év, online vagy mobil területen szerzett projektmenedzsment tapasztalat
  • Projektmenedzsment eszközök, agilis és waterfall módszertanok ismerete
  • Analitikus gondolkodás
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Kiváló elemző készség, folyamatszemlélet
  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás

Amire nálunk számíthatsz:

  • Egyéni szakmai képzési keret: magad választhatod ki, milyen képzésre, konferenciára, meetup-ra mennél el, és egy komplex cafeteria csomagra
  • Jó közlekedés: közel a Déli PU, a metró, villamos, buszmegálló. Vidékről is könnyen ingázhatsz hozzánk.
  • Home office lehetőség, ha nem is teljesen távmunka, de időd nagyrészében dolgozhatsz otthonról
  • Néha a határaidat feszegető kihívások
  • Töretlenül fejlődő, nyíltan kommunikáló szervezet
  • A sikert további fejlődésbe fektető tulajdonosi szemlélet

Előnyt jelent:

  • Rendszerinformatikai ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.