Y Generáció Iskolaszövetkezet

Project Manager Egészségügyi területen

Főbb feladatok, munkák:

Orvosi és szemészeti segédeszközöket gyártó partnerünk számára keresünk címkézési specialista diákot Zsámbékra. A munka során a feladatod többek között a címkék portfóliójával kapcsolatos adatbázis létrehozása és karbantartása, illetve a termékekkel kapcsolatos címkézési projektek lebonyolítása lesz. A munkába járáshoz utazási támogatás igénybe vehető. Olyan műszaki, IT vagy orvosi tanulmányokat folytató diákot keresünk, aki szeretne egy innovatív, szemészeti területen működő vállalatnál dolgozni, és olyan munkát keres, ahol karrier építésére is lehetősége van!

Az álláshoz tartozó elvárások:

18 év felett; Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony; Angol nyelvtudás (középfok); Folyamatban lévő szakirányú tanulmány; Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny; Jó kommunikációs készség; Jó problémamegoldó készség; Lelkesedés a terület iránt; Magabiztos MS Office ismeretek; Megbízhatóság; Önállóság; Precizitás; Tanulni akarás; SQL ismeret; Proaktivitás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

2072 Zsámbék

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!