ÉPÜLETGÉPÉSZETI AUTOMATIZÁLÁSSAL FOGLALKOZÓ CÉGÜNKHÖZ MÉRNÖK MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK, PROGRAMOZÓI ILLETVE TERVEZŐI MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE.

PROGRAMOZÓI ILLETVE TERVEZŐI MÉRNÖK

Elvárásaink:

  • Villamosmérnök vagy Épületgépész-végzettség
  • Épületgépészeti automatizálási területen szerzett gyakorlat
  • Általános informatikai és programozási ismeretek
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Terhelhetőség, rugalmasság, mobilitás

Feladatok:

  • gépész és villamos tervezőkkel történő egyeztetés
  • tender és kiviteli tervek készítése
  • erősáramú és automatika szekrények tervezése, nyomvonaltervek készítése
  • épületautomatika rendszerek programozása

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzzal a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!