Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A SAMSUNG Electronics Magyar Zrt. 1990-ben kezdte meg működését Magyarországon. Az elmúlt évtizedekben a cég nagy léptekkel haladt a gyártásban és a kereskedelemben egyaránt. A megnövekedett kereslet újabb és újabb feladatok megoldására készteti a SAMSUNG vezetőit és dolgozóit, akik felelősséggel vállalják a jövő kihívásait.
A több száz milliárdos árbevételével és a közel 2500 fős létszámával cégünk tagja a magyarországi top 10 nagyvállalatnak.

Programozó

Feladatok:

  • A vállalat különböző területein működő, üzleti folyamatokat szabályozó saját fejlesztésű programok karbantartása, szükség esetén új programok fejlesztése csapatban és önállóan egyaránt,
  • Napi kapcsolattartás a felhasználókkal, oktatások megtartása,
  • Fejlesztési projektekben történő aktív részvétel,
  • SAP támogatás, VOC-k kezelése, továbbítása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Magabiztos SQL ismeret, gyakorlat,
  • PHP / Delphi / C / C# programnyelv átfogó ismerete,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • SAP ismerete előnyt jelent.

Ajánlatunk:

  • Kreatív, kihívásokban gazdag munkakör a világ egyik meghatározó multinacionális vállalatánál,
  • Változatos napi munkavégzés,
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség,
  • Jelentős alapbéren felüli juttatások.
  • Albérlet támogatási lehetőség!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem juttassa el „Programozó” jeligével megjelölt, magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre:
Samsung Electronics Magyar Zrt., HR osztály, Recruiting
5126 Jászfényszaru, Samsung tér 1.