METALELEKTRO MÉRÉSTECHNIKA KFT

Több mint, negyedszázados múltra visszatekintő, magyar tulajdonú műszerfejlesztő vállalkozás keres csapatába releváns tapasztalattal rendelkező új kollégát az alábbi munkakörbe

Programozó

Feladatok:

    Programozási feladatok ellátása

Elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Visual Stúdió, C#, .NET programozás gyakorlat
    • Több szálú programok fejlesztése.
    • Angol nyelv középfokú ismerete, olvasott szakmai szöveg értése

Előny:

    • Mobil alkalmazások tervezése, fejlesztése.
    • Delphi Pascal, SQL, XML, HTML ismeret.
    • WEB alkalmazások fejlesztése.
    • TCP/IP hálózati technológiák.
    • Digitális jelfeldolgozás.
    • Hardware közeli programozás, firmware fejlesztés.
    • CVS vagy SVN.
    • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Rugalmas munkaidő
    • Hosszú távú stabil dinamikusan fejlődő munkahely
    • Továbbképzési lehetőség, fiatal csapat, jó légkör.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XI., Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a jelentkezés gombra kattintva elküldheti önéletrajzát.