Programozó mérnök az összeszerelő üzem járműelektronika területén

Feladatok:

  • Meglévő ellenőrzési folyamatok optimalizálása a gyártás területén
  • Ellenőrző szoftver előállítása a fejlesztéssel, GSP/MPI és a rastatti CC / M3EE részleggel való előzetes egyeztetés után
  • Folyamatok és modellfrissítéssel járó változások követése és beápolása az ellenőrző szoftverbe
  • Vizsgálószoftverek, kódolási adatok tesztelése és létrehozása, engedélyeztetése
  • Mérések készítése és kiértékelése, hibaanalízis támogatása, kiértékelések készítése a diagnosztikai és fejlesztési részleggel együtt
  • Strukturált módszerek és munkametódusok bevezetése, optimalizálása. Munkautasítások, folyamatleírások készítése
  • Módszeres probléma feltárás és megoldás a diagnosztikai programozó részlegben
  • Tájékoztatás belső és külső részlegek irányába: együttműködés a Logisztika és QM területtel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség informatika, mechatronika, elektrotechnika szakon, vagy többéves technikusi tapasztalat informatikai, elektrotechnikai részlegen, MsC végzettség előny
  • Kiváló számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office, Access)
  • Legalább egy programozási nyelv kiváló ismerete (C, C++ vagy hasonló)
  • Autóelektronikai, CAN-BUS rendszer, vezérlőegység diagnózis ismeretek
  • Mérési és Analízis rendszerek használatában szerzett tapasztalat (Oszcilloszkóp, CANalyser, CANoe vagy hasonló rendszerek)
  • Gépjármű elektronikában szerzett szakmai gyakorlat
  • Módszeres és strukturált munkavégzés, nagyfokú önállóság és rugalmasság, probléma- és megoldás-orientált szemléletmód
  • Utazási hajlandóság, szükség esetén készenlét elvállalása, B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, az angol nyelv ismerete előny
  • Hajlandóság hosszabb kiutazásra, külföldi betanulásra, támogatásra a németországi fejlesztésnél és más gyártó helyszíneken

    Kollégáink szakértelmét versenyképes juttatással és alapbéren felüli csomaggal (mint pl. cafeteria, dolgozói biztosítás, étkezési hozzájárulás, letelepedési támogatás, 13. havi juttatás, sportolási lehetőségek) díjazzuk. Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk.

    Stabil munkahely, szakmai fejlődés és versenyképes jövedelem: ezt biztosítja neked a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
    Csatlakozz a folyamatosan bővülő kecskeméti csapatunkhoz és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóink gyártásához!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Mercedes út 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el jelentkezésed magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal!