Programozó

    Nemzetközi ügyfeleink változatos igényeinek hála, izgalmas feladványokhoz szokott fejlesztőcsapatunk sosem unatkozik. Ha szeretnél jókat gondolkodni és bizonyítani egy nagyot a saját szellemi ambícióidnak, akkor téged keresünk szoftverrendszerünk új funkcióinak tervezéséhez és fejlesztéséhez.

ÚJ PROGRAMOZÓ KOLLÉGÁNK FELADATAI:

  • új funkciók, egyedi megoldások fejlesztése megadott specifikáció alapján;
  • hibák javítása;
  • fejlesztői dokumentáció készítése;
  • kapcsolódó adminisztratív tevékenységek elvégzése;
  • tudás- és tapasztalatátadás a kollégák felé;
  • aktív, kezdeményező részvétel a fejlesztői csapat munkájában.

RÁD VÁRNAK EZEK A FELADATOK, HA:

  • magabiztos PHP 7.0+ jártasságod van; (legalább 3 év releváns tapasztalat)
  • objektum orientált, strukturált programozási tapasztalattal rendelkezel;
  • vannak MySQL adatbázis ismereteid;
  • verziókezelő rendszerek terén is jártas vagy;
  • hálózati alapismeretekkel is bírsz;
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képességed van;
  • bízhatunk rád önálló feladatokat;
  • az angol nyelvtudásod legalább alapszintű.

ÖRÜLÜNK, HA:

    • unit teszt írásban és adatbázis-tervezésben szereztél tapasztalatot;
    • ismereteid kiterjednek:
      • Yii keretrendszer;
      • Git verziókezelő;
      • robot framework.

AMIVEL MI VÁRUNK:

  • versenyképes fizetés;
  • eredmény és támogatás orientált, innovatív, vállvetve együttműködő kultúra;
  • hazai és külföldi terjeszkedés, folyamatos kihívások, szakmai és vezetői előrelépési lehetőségek;
  • kreatív, fiatalos, sokat nevető csapat;
  • on-the-job trainingek, mentoring, szakmai és soft képzések.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1103 Kőér utca 2/a.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.