Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Digitargos Kft. (DIGITARGOS KFT. )

Egyedi gépek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó, 100%-ban magyar tulajdonú cég vagyunk. Gépeinket főként az autóipar és beszállító ipara számára gyártjuk. Magyarországon jól ismernek minket és most kezdünk el nyitni határon kívülre is. A legismertebb autóipari gyártók és azok első-, másod- és harmadsorú beszállítói a mi partnereink.

Programozó

Főbb feladatok, munkák:

    Nagyon változatos, ritkán ismétlődő, egyedi gépgyártáshoz kapcsolódó, érdekes és egyedi algoritmusok programozási munkájára keresünk munkatársat.

    Pályakezdőket, friss diplomásokat szívesen látunk. Az sem akadály, ha nincs diploma.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szorgalmas, együttműködő, az akadályokban nem a gátat, hanem a kihívást látó, a szakma szépsége által motivált olyan személyt keresünk, aki ezt a munkát akár szórakozásként, hobbiként fogja fel, azaz szereti, amit csinál. Csapatban is és egyedülállóan is tud alkotni. A hangsúly az "alkotás" szón van.

    Nálunk az igazi, és nem a multi értelmezésű kreativitásra van szükség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Ha éppen nem a Delphi-t beszéli, de más objektumorientált nyelvben jártas, akkor ne jelentsen gondot a Delphi elsajátítása. Türelmesek vagyunk, megvárjuk, amíg megtanulja.

    Angol és/vagy német nyelv ismerete a szakmai szövegek elolvasásához. Egyébként nyelvtudás nem szükséges.

Amit kínálunk:

    Fiatal, műszaki beállítottságú, jókedvű csapat, kiváló hangulat.

    Rengeteg és érdekes munka. Szakmai fejlődési lehetőség.

    Megfelelő bérezés, sikeres projektek esetén jutalom. Túlóra fizetve. Tartós jó teljesítmény esetén partnerség.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Szakmai önéletrajz, ha van munkatapasztalat, akkor az elvégzett munkák mibenlétéről kérünk információt.

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Digitargos Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Programozó
  • Hirdető cég: Digitargos Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Nagyon változatos, ritkán ismétlődő, egyedi gépgyártáshoz kapcsolódó, érdekes és egyedi algoritmusok programozási munkájára keresünk munkatársat. Pályakezdőket, friss diplomásokat szívesen látunk. Az sem akadály, ha nincs diploma.
  • Elvárások: Szorgalmas, együttműködő, az akadályokban nem a gátat, hanem a kihívást látó, a szakma szépsége által motivált olyan személyt keresünk, aki ezt a munkát akár szórakozásként, hobbiként fogja fel, azaz szereti, amit csinál. Csapatban is és egyedülállóan is tud alkotni. A hangsúly az "alkotás" szón van. Nálunk az igazi, és nem a multi értelmezésű kreativitásra van szükség.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.19