Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
BEDECO KFT.

Programozó

Főbb feladatok, munkák:

    Folyamatosan fejlődő élemiszeripari vállalat keres elsősorban, Zirci telephelyére (alkalmanként Budapest) egy fő programozót, akinek feladatai a következők lennének:

    - Meglévő ERP rendszer támogatása, igény szerinti fejlesztése

    - Új ERP rendszer bevezetése (IFS)

    - Jogosultsági rendszer felügyelete ,fejlesztése

    - Felhasználók folyamatos oktatása a rendszerhasználatra

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Szakirányú végzettség informatikai, területen vagy szoftverfejlesztőként

    - IFS vagy más egyéb ERP rendszer ismeret

    -SQL ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Valamely programozási nyelv ismerete (oracle előny)

Amit kínálunk:

    -Biztos háttér

    -Folyamatos fejlődési lehetőség

    -Versenyképes fizetés

    -Családias hangulat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8420, ZIRC KÖZPONTI MAJOR

Fényképes Önéletrajz

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: BEDECO KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Programozó
  • Hirdető cég: BEDECO KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Város: Zirc
  • Feladatok: Folyamatosan fejlődő élemiszeripari vállalat keres elsősorban, Zirci telephelyére (alkalmanként Budapest) egy fő programozót, akinek feladatai a következők lennének: - Meglévő ERP rendszer támogatása, igény szerinti fejlesztése - Új ERP rendszer bevezetése (IFS) - Jogosultsági rendszer felügyelete ,fejlesztése - Felhasználók folyamatos oktatása a rendszerhasználatra
  • Elvárások: - Szakirányú végzettség informatikai, területen vagy szoftverfejlesztőként - IFS vagy más egyéb ERP rendszer ismeret -SQL ismeret
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-14