Programmatic Sales Managert keresünk!

Mi vagyunk az Infinety Group, a hazai digitális hirdetési piac egyik legnagyobb elérésű médiacége. Csapatunk bővítése céljából az automatizált, algoritmus alapú (programmatic) hirdetési szolgáltatásunkhoz keresünk sales specialistát.

Ha szívesen dolgoznál az alábbi feladatokon, akkor válassz minket:

  • Napi szintű kapcsolattartás és üzleti kapcsolatépítés a hazai és nemzetközi top hirdető márkákkal, ügynökségekkel
  • A legmodernebb hirdetéstechnológia értékesítése
  • Árajánlatok készítése, prezentációk és egyéb értékesítést támogató anyagok előállítása
  • Az ügyfélkapcsolati osztály operatív munkájának támogatása

Az ideális jelölt:

  • Precíz, proaktív
  • Ügyfélközpontú, elhivatott
  • Rendelkezik felsőfokú végzettséggel
  • Legalább 1 éves értékesítési tapasztalattal rendelkezik (programmatic vagy PPC ismeret előny)
  • Képes a megadott keretek közötti önálló, felelős munkavégzésre
  • Kiigazodik a hirdetéstechnológiai szolgáltatók világában
  • Nyitott a digitális világ technológiai újításainak elsajátítására
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt
  • Igénye van a szakmai fejlődésre, házon belüli előrelépésre

Mit ajánlunk?

  • Stabil és versenyképes fizetés
  • Kiszámítható, transzparens karrierút
  • Házon belüli oktatás és képzések, gyakorlati tudás a legmodernebb, nemzetközi online hirdetési technológiákról
  • Barátságos, támogató közösség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo utca 3/B

Amennyiben a fentiek alapján magadra ismertél és felkeltettük az érdeklődésed, úgy kérünk, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod.

Köszönjük szépen, várjuk, hogy együtt dolgozzunk!

Üdvözlettel,

Az Infinety Csapat