YC-IT Hungary Kft.

Te mit szeretsz a programozásban?

Szereted átlátni a teljes folyamatot és megérteni az összefüggéseket?
Célod, hogy használd az agyadat és ne feladat-elemeket ismételj mechanikusan?

Emellett egy jó fej főnökre és támogató csapatra vágysz?

AKKOR NEKED SZÓL EZ A MUNKALEHETŐSÉG!

Az USA-ban dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú YoCierge magyarországi leányvállalata bővíti helyi csapatát, ahová php-ban dolgozó fejlesztő munkatársat keresünk budapesti belvárosi munkahelyre. Cégünk alapértéke, hogy ügyfeleinknek mindig a legmodernebb háttér-megoldásokat nyújtsuk, legyen az karrier-oldal, telefónia PBX, hangfelismerő rendszer vagy bármely belső működést támogató egyéb applikáció.

Hozzánk pályakezdőként vagy egyetemi diploma nélküli autodidakta programozóként

Programfejlesztő

Feladatok

  • hibakeresés, meglévő programok fejlesztése
  • más cégek termékeihez való csatlakozás, külső apik-hoz való csatlakozás megértése
  • angol nyelvű dokumentáció értelmezése
  • munkaidő végén a munka átadása, mert az irodában hagyjuk a munkát!

Elvárások

  • objektum-orientált szemlélet a programozásban
  • angol szaknyelv ismerete elsősorban olvasásban
  • nyitottság a tanulásra, személyes fejlődésre
  • alapos, körültekintő munkastílus, önálló, rugalmas személyiség
  • MySQL, Neo4j adatbázisok, php framework:  Laravel  ismerete
  • Javascript: jQuery, vue.js, angular
  • további programnyelvek (C++, Java, Ruby) ismerete, Linux rendszergazdai és hálózati ismeretek, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • php programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • önálló, felelősségteljes munka
  • teljes munkaidős bejelentett alkalmazotti jogviszony (vagy igény szerint alvállalkozói jogviszony),
  • kezdő fizetés 400 - 500.000,-Ft nettó / hó
  • jó hangulatú munkahely, segítőkész munkatársak
  • kiszámítható munkabeosztás, home office munkavégzés lehetősége
  • tanulói jogviszony esetén igény szerint oktatási extra szabadság
  • cafeteria, 1 éves munkaviszony és elvárásoknak megfelelő teljesítmény esetén céges autó

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.