G&P Quality Management Kft. (G&P QUALITY MANAGEMENT KFT.)
  • Megbízható kollégánkat keressük Szentgotthárdra program manager pozícióba!
    Ha szeretnél egy nemzetközi cégnél karriert építeni, használni a nyelvtudásodat, nem ijedsz meg a kihívástól és a feladatoktól, Téged keresünk!
    A G&P 1994-ben alakult azzal a céllal, hogy teljes körű minőségmenedzsment szolgáltatásokat biztosítson a gyártóipar számára. Az utóbbi 20 évben cégünk a nemzetközi színtér meghatározó szereplőjévé vált, világszerte több ezer alkalmazottal.
    Minőség, szakértelem, szolgáltatás cégünk hitvallása. Ezen értékek vezérlik cégünket mind a gyakorlati kivitelezés, mind pedig az ügyfeleinkkel való magasszintű kapcsolattartás során. Törekszünk arra, hogy mélységében megértsük ügyfeleink egyedi igényeit és szükségleteit. Hisszük, hogy ez vezet a szoros, és hosszútávú üzleti kapcsolatokhoz.
  • Program manager

    Főbb feladatok, munkák:

      - Vevői megrendelések fogadása, kapcsolattartás
      - Team leaderek, műszakvezetők irányítása
      - Akciótervek megvalósítása, utánkövetése
      - Létesítménnyel kapcsolatos ügyintézés
      - Új projektek indítása
      - Belső auditok
      - Reklamációkezelés
      - Egyéb dokumentációk elkészítése, számlák jóváhagyása
      - Találkozókon való részvétel
      - Riportálás az Operációs vezető felé

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - felsőfokú végzettség
      - több éves quality tapasztalat
      - releváns vezetői tapasztalat (+50fő)
      - jó probléma megoldó képesség
      - határozott fellépés
      - rugalmasság
      - folyékony angol nyelvtudás
      - B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      - versenyképes bérezés
      - céges autó
      - hosszú távú munkaviszony egy nemzetközi cégnél
      - határozatlan idejű szerződés
      - változatos feladatok
      - szakmai fejlődési lehetőség
      - mobiltelefon, laptop

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • >10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    9970 Szentgotthárd, Európa út 1.

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.