Program Manager

E.ON Digital Technology Hungary Kft.

Budapest, Győr, Pécs

E.ON Digital Technology Hungary Kft. | Határozott idejű | Teljes munkaidős

Az elmúlt 30 év legnagyobb horderejű változása söpör végig a magyar energiapiacon, amelynek kulcsszereplője az E.ON. Az E.ON Csoport stratégiai tranzakciókkal formálja a hazai energetikai szektor szerkezetét, üzleti és informatikai szolgáltatási modelljét. Amennyiben szeretnél a teljes iparágat átfogó változások aktív részese, motorja és nem csak szemlélője lenni, most lehetőséged van csatlakozni az E.ON Digital szervezetéhez. Az E.ON Digital nagy komplexitású, IT tranzíciós program vezetésére keresi új munkatársát, mely munkakörben az iparág meghatározó szereplői előtt nyílik alkalmad bemutatkozni. Formáld velünk a jövő digitális energiaszolgáltatását!

Feladatok

  • Stratégiai programcélok elérésének biztosítása, a hazai és nemzetközi projektcsapatok koordinálása, a szerződésekben foglalt sikerkritériumok elérésének biztosítása, műszaki, pénzügyi és időbeli szempontokat egyaránt figyelembe véve
  • Átfogó felelősség a program management tevékenység teljes skálájáért: Scope, Time, Cost, Quality, Change, HR, Communication, Risk, Procurement and Integration
  • A programszervezet felépítése, feladat- és felelősségviszonyok világos tervezése, működtetése
  • Teljes körű erőforrástervezés, szakértők és alvállalkozók felügyelete
  • Projekt definíciók megalkotása, projektvezetők irányítása, projektek között integráció és koordináció irányítása, felügyelete
  • Projekttervek követése, eltérés kezelés, beavatkozások tervezése és végrehajtása
  • Projekt büdzsé tervezése, követése
  • Stakeholder management, vezetői/felsővezetői riporting
  • Risk management, kockázatcsökkentő beavatkozások tervezése és végrehajtása
  • E.ON teljes körű képviselete a vevők számára nyújtott program portfolió vonatkozásában

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség a szakterülethez kapcsolódó tudományterületen
  • Legalább 5 év senior projektvezetői vagy programvezetői munkatapasztalat, komplex IT projektek megvalósítása terén
  • Átfogó informatikai tapasztalatok, infrastrukturális alapoktól az alkalmazás rétegekig terjedően
  • Az üzleti prioritások helyes értelmezése és az IT megvalósítási folyamatok összefüggéseinek átlátása
  • Erős ügyfélorientáltság, kitűnő kommunikáció képesség, IT és üzleti vezetőkkel egyaránt
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közmű piacon és/vagy energetikai szektorban szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati tranzíciós projektekben és/vagy M&A környezetben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Egyéni teljesítmény alapján kiemelkedő éves bónusz
  • Stabil, nagyvállalati környezet nemzetközi háttérrel
  • Sokszínű szervezet, kiterjedt szakmai kapcsolatokkal
  • Szakmai kihívást jelentő változatos feladatok

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.