Program management gyakornok

Gentherm Hungary Kft.

Pilisszentiván

CSATLAKOZZ HOZZÁNK

PROGRAM MANAGEMENT GYAKORNOKKÉNT

A TE FELADATAID:

  • az autóipari fejlesztőközpontunk aktív tagjaként a program managerek mindennapi munkájának támogatása a termékfejlesztési folyamat során, illetve az alábbi feladatok ellátása a PM szoftverben:
  • projekthez tartozó adatok meglétének ellenőrzése, követése, kezelése és archiválása
  • a projekthez tartozó feladatok státuszának ellenőrzése
  • a belső és a vevői megbeszélési protokoll alapján a nyitott feladatok rendszerben történő rögzítése
  • a projekt státusz kapcsán folyamatos kapcsolattartás a program managerekkel
  • a kapacitás áttekintők nyomonkövetése a kapcsolódó területek tekintetében

NÁLUNK A HELYED, HA:

  • felsőfokú tanulmányokat folytatsz műszaki vagy gazdasági szakon
  • minimum heti 24 órában tudunk együtt dolgozni (heti 40 óra előny)
  • minimum 1 évig számíthatunk a munkádra
  • angolul értesz és Téged is megértenek
  • magabiztosan használod a Microsoft Office programok (Word, Excel, Powerpoint)
  • szeretnél tapasztalatot szerezni a program management területén
  • szívesen dolgoznál egy diverz, multinacionális csapatban
  • fontos számodra, hogy munkádat precízen és pontosan végezd

AMIT A HAVIBÉREN FELÜL KÍNÁLUNK NEKED:

  • megismerkedhetsz egy autóipari multinacionális vállalat működésével,
  • valódi szakmai feladatok révén fejlődhetsz,
  • a város zajából kiszakadva, zöld környezetben végezheted a munkád.

Légy tagja egy multinacionális csapatnak, ahol fontos az egyén, a fejlődés és a csapatmunka.

Az ülésfűtések nemzetközi piacán vezető és növekvő vállalatként

folyamatosan fejlesztjük és gyártjuk autóipari komfort termékeinket, melyek közül a legkedveltebbek az ülésfűtések.

Partnereink között olyan márkák szerepelnek, mint Tesla, BMW, Audi, Ferrari, Porsche, Maserati, Bentley, Mercedes, VW, Ford, GM and Renault.

Csatlakozz hozzánk!

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.