Karrier az Audinál

Profi karosszérialakatos a présüzemben

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A járműgyár új részlegében a Présüzemben történik a lemezalkatrészek előállítása. A beérkező lemeztekercsekből négyzet, trapéz és formalemezeket állítunk elő. A 8.000 tonnás présgéppel formára húzzuk, vágjuk és kalibráljuk a terítéket. A préselt karosszéria elemek speciális tárolóba kerülnek beraktározásra. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Következő feladatok várnak Önre

  • Nyers és készre fényezett járművökön fényezés nélküli horpadás javítása, hibára specifikusan és speciális módon (pl. kikopogtatás)
  • Karosszériák felületi minőségének ellenőrzése, a felületi hibák előírt technológia szerinti javítása
  • Préselt karosszéria elemek ellenőrzése és utómunkálása a soron
  • Előírt ellenőrző körök követése és betartása

Ön az ideális jelölt, ha

  • Minimum középfokú karosszérialakatos végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 3-5 év gyakorlati szakmai tapasztalata van karosszéria felületi hibák javításában
  • Nyitott az új ismeretek megszerzésére, elsajátítására
  • Rugalmas
  • Türelmesség, precizitás és pontosság jellemzi
  • Szeret csapatban dolgozni
  • Hajlandó több műszakban dolgozni

Amit kínálunk:

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr

Kezdés időpontja: Azonnal

Referencia kód: GYDP13844

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Csapó-Szamosvári Ágnes
+36 96 66 1227