Production Quality Inspector / Gyártásminőségügyi Ellenőr

    Telephely: Budapest, Gizella út
    Üzletág: Quality Management

    A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Elektromos hajtásrendszer gyártási minőségbiztosítás bevezetése
  • Gyártási minőségbiztosítás működtetése kiemelt figyelemmel az alkatrész beszállítók és gyártó-partnerek folyamataira
  • Gyártáshoz szükséges minőségirányítási dokumentációk rendszerezése, kezelése
  • Gyártásközi ellenőrzés elvégzése/elvégeztetése, dokumentálása, igazolása
  • Végellenőrzés elvégzése/elvégeztetése, dokumentálása, igazolása
  • Belső eltérés jelentő rendszer kialakítása és használata
  • Új termék bevezetésében való részvétel
  • Termeléstervezés - QC kapacitás összehangolása
  • Minőségellenőrzési eszközpark kialakítása és üzemeltetése
  • Folyamatjavító intézkedések kezdeményezése

Mi különböztet meg másoktól?

  • Minőségügyi mérnök végzettség
  • Gyártási minőségbiztosítás terén szerzett min 2 év tapasztalat
  • Mérőeszközök kezelésében való jártasság
  • Döntéshozó képesség, felelősségvállalás
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Gyakori helyszíni munkavégzés partnereink telephelyén (Magyarország)
  • Magyar és angol nyelven napi kommunikáció írásban és szóban
  • Hatékony együttműködés más területekkel (fejlesztés, beszerzés)
  • A termelési helyszínek és a gyártási folyamatok átfogó megértése a minőség, a logisztika és a gyártás tekintetében

Miért a Siemens?

    Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, küldd el az önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva!