Nitro Solutions Zrt.

Product Owner

A Nitro Solutions Zrt. közel 20 éve működő IT megoldásszállító cég. Projektjeink többségében szoftverfejlesztő beszállítóként dolgozunk a legnagyobb magyar IT rendszerintegrátor cégek számára. Nagy volumenű, komplex nagyvállalati és államigazgatási digitalizációs projektekben veszünk részt. Jellemzően egy 50-100 fős szoftverfejlesztő csapat tagjaként dolgoznak az általunk delegált és menedzselt 5-6 fős agilis szoftverfejlesztő csapatok egy-egy modul megvalósításán.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelekkel való egyeztetés, igényfelmérés
  • Ügyfél igények megértése és átfordítása, menedzselése, követelmény specifikáció elkészítése, demozása
  • Informatikai fejlesztések támogatása
  • Projekt board és a fejlesztők közötti kommunikáció segítése
  • Projektek tervezése, vezetése, ellenőrzése
  • Termék használattal kapcsolatos oktatások megtartása
  • Termék fejlesztésében való részvétel
  • Termék backlog priorizált kezelése (backlog elemek felvétele, üzleti és elfogadási követelmények meghatározása, priorizálása, stb.)
  • Projektdokumentáció, fejlesztési dokumentáció előkészítése
  • A fejlesztett programelemek kipróbálása, tesztelése (a felhasználótól kapott adatok ismeretében)
  • Folyamatmenedzsment: facilitálni a csapatot, hogy időre minőségi termékkel készüljön el
  • Termék dokumentációk elkészítésének ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség (elsősorban informatikai, közgazdaságtani területen)
  • Precizitás, igényes munkavégzés
  • Legalább 3 év product owner tapasztalat szoftver termékkel
  • Legalább 5 év tapasztalat informatikai fejlesztések területén (fejlesztés, üzleti elemzés vagy projektmenedzsment)
  • Nagy nyomás és felelősség alatt is jól teljesít
  • Csapatjátékosként gondolkodik
  • Jó problémamegoldó és koncepcióalkotó készség jellemzi
  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Nyitott, proaktív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat államigazgatási digitalizációs projektekben
  • Extrém stressztűrő és teljesítmény orientált hozzáállás
  • Technológiai affinitás

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkakörülmények
  • Transzparens, őszinte, közvetlen, támogató cégkultúra
  • Részvétel a fejlesztési döntésekben
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Megfelelő tapasztalat esetén két éven belül lehetőség egy teljes üzletág vezetésére

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Havi nettó fizetési keret:

500.000 - 1.000.000 Ft

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Jelentkezéshez magyar vagy angol nyelvű önéletrajzot vagy LinkedIn profil linket kérünk.